Ako som kúpil Total Commander

Rovnako ako väčšina pokročilejších užívateľov počítača si nevystačím vo Windowse s Prieskumníkom a využívam známy sharewarový súborový manažér Total Commander. Aj keď sa jeho licencovaním na Slovensku zaoberá firma Avir, vadí mi trochu, že neuvádza konečnú cenu v korunách. Objednal som ho teda na stránke www.sw.sk.

Po dokončení objednávky mi skutočne prišla asi do 15 minút výzva na úhradu. Po mojej okamžitej úhrade cez internet banking som o dva dni na to obdržal od nich email, že platba bola prijatá a posielajú mi v prílohe faktúru. Žiaľ, podľa môjho názoru, mohli tiež spomenúť aj to, že na registrácii sa pracuje a licenciu obdržím až o niekoľko dní. Ich faktúra tiež obsahovala nepresnosť - celková suma v eurách bola 0,00 EUR, namiesto správnej sumy 38,60 EUR. Po mojom upozornení sa však ospravedlnili za spôsobenú chybu, ktorú im vygeneroval automaticky software a poslali opravu.

Pár dní na to som skutočne obdržal na svoj email aj súbor 'wincmd.key', ktorý obsahuje licenciu na moje meno. Po nakopírovaní do adresára, kde mám nainštalovaný Total Commander, už odteraz okrem zmiznutia úvodnej obrazovky, kde ma vyzýval program k registrácii, je namiesto UNREGISTRED napísané "Ing. Jozef Rusnak"... KONEČNE! ;-)

Uverejnené: 25.11.2008 20:06
(JR)

Kategórie: Osobné

Tagy: total commander

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Ďalší článok »
« Predchádzajúci článok

Pred tým, než napíšete komentár, skúste porozmýšľať, akú bude mať pre čitateľov informačnú hodnotu. Nekonštruktívne komentáre budú bez upozornenia zmazané. Môžete písať kritické komentáre, snažte sa mi ale oponovať a vyjadrovať svoj názor vecne. Komentáre typu 'hlúpy článok', 'venuj sa niečomu serióznemu', 'cool článok', 'veľmi si mi pomohol' a pod. mi skúste písať radšej na Facebook, kde si to rád prečítam ;-)

RSS  Komentáre

Žiadne komentáre. Môžete nejaký napísať.

Komentáre sú uzavreté.

Články publikované v rovnakej kategórii:

Upozornenie: Tento blog píšem hlavne pre vlastné potreby. Zaznamenávam v ňom pre mňa zaujímavé informácie, udalosti a píšem k nim vlastné názory. Informácie zverejnené v tomto blogu sú teda častokrát mojim vysokosubjektívnym názorom. Rovnako tu môžu byť, napriek mojej snahe, zverejnené dezinformácie, prípadne jednostranné názory. Vezmite to prosím pri čítaní tohto blogu do úvahy. Ďakujem za pochopenie.... :-)

Kategórie:

Ing. Jozef Rusňák
Jozef Rusňák
Programátor a webdizajnér.
Tvorí súčasť vývojárskej skupiny boberdoo.com americkej spoločnosti boberdoo.com LLC
» Viac informácií

Najnovšie z Twitter:

» viac