Graphy Studio - tretie narodeniny :-)

Dnes slávim už tretie výročie začatia podnikania. Pred troma rokmi som vybavil všetky papiere, aby som 1.9.2006 mohol spustiť moju kariéru podnikateľa pod značkou Ing. Jozef Rusňák - Graphy Studio. Keď sa obzriem dozadu, spomínam si ako som bol ako čerstvý absolvent s vysokoškolským diplomom a titulom Ing. hodený do vody reality každodenného života - teda zarábania peňazí, a hlavne platenia daní a odvodov! Okrem toho, moje programátorsko-webdizajnérske schopnosti neboli ani zďaleka na takej úrovni, ako sú teraz.

Veľká vďaka preto patrí ľuďom, ktorí stáli pri mne (či už odborne alebo ľudsky) a od ktorých som sa veľa naučil - menovite Alek, Martin, Paľo, Brad, Monika a Miro. Diki!

Uverejnené: 01.09.2009 00:10
(JR)

Kategórie: Osobné

Tagy: graphy studio, výročie, narodeniny

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Ďalší článok »
« Predchádzajúci článok

Pred tým, než napíšete komentár, skúste porozmýšľať, akú bude mať pre čitateľov informačnú hodnotu. Nekonštruktívne komentáre budú bez upozornenia zmazané. Môžete písať kritické komentáre, snažte sa mi ale oponovať a vyjadrovať svoj názor vecne. Komentáre typu 'hlúpy článok', 'venuj sa niečomu serióznemu', 'cool článok', 'veľmi si mi pomohol' a pod. mi skúste písať radšej na Facebook, kde si to rád prečítam ;-)

RSS  Komentáre

Žiadne komentáre. Môžete nejaký napísať.

Komentáre sú uzavreté.

Články publikované v rovnakej kategórii:

Upozornenie: Tento blog píšem hlavne pre vlastné potreby. Zaznamenávam v ňom pre mňa zaujímavé informácie, udalosti a píšem k nim vlastné názory. Informácie zverejnené v tomto blogu sú teda častokrát mojim vysokosubjektívnym názorom. Rovnako tu môžu byť, napriek mojej snahe, zverejnené dezinformácie, prípadne jednostranné názory. Vezmite to prosím pri čítaní tohto blogu do úvahy. Ďakujem za pochopenie.... :-)

Kategórie:

Ing. Jozef Rusňák
Jozef Rusňák
Programátor a webdizajnér.
Tvorí súčasť vývojárskej skupiny boberdoo.com americkej spoločnosti boberdoo.com LLC
» Viac informácií

Najnovšie z Twitter:

» viac